O nás

Vážení cestovatelia!


Sme veľmi radi,že ste prejavili záujem a navštívili našu webovú stranku.

Našim hlavným cieľom je rýchly a komplexný servis pri sprostredkovaní dovolenky pre klientov, ktorí ocenia ušetrený čas aj finančné prostriedky a služby, ktoré ponúkame.

Cestovná agentúra AQUASUN TRAVEL sa špecializuje na provízny predaj zájazdov desiatok osvedčených slovenských a zahraničných cestovných kancelárií, predaj cestovného poistenia, leteniek.

Ponúkame štandardné pobytové zájazdy za katalógové ceny i cenovo výhodné ponuky typu LAST MINUTE. Našimi partnermi sú starostlivo vybrané renomované cestovné kancelárie. Všetky cestovné kancelárie, ktorých zájazdy provízne predávame, sú poistené proti úpadku. Zaisťujeme preverenie voľných miest a záväznú rezerváciu, jednoduchú platbu zájazdu cez bankové účty i zaslanie pokynov pred odletom. Našim hlavným prezentačným médiom je webova stranka a samozrejme sme aj na FACEBOOKU.

Naši klienti sú moderne uvažujúci ľudia, ktorí nechcú strácať čas a majú konkrétnu predstavu o svojom zájazde, ktorí nemajú chuť obchádzať jednotlivé cestovné kancelárie, zbierať ich katalógy a porovnávať ceny zájazdov. Našim cieľom je nielen poskytnutie komplexných informácií o aktuálnych ponukách jednotlivých cestovných kancelárií, ale tiež rýchly a jednoduchý spôsob objednania zájazdov pomocou internetu, e-mailu, telefónu. S nami si môžete pohodlne vymyslieť, vybrať a objednať dovolenku, ktorá najviac vyhovuje Vašim predstavám. Informujte sa bezplatne o aktuálnej ponuke a cenách.


Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu.


Hriňová Mária
CA AQUASUN TRAVEL