Sandos Monaco Beach, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Blanca, Benidorm, 10.1.2018, All inclusive
Sandos Monaco Beach
Termín:
10.1.2018 – 17.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Krakov)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60043509
od 601 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Sandos Monaco Beach Hotel & Spa Hotel
Poloha

Sandos Monaco Beach Hotel & Spa Hotel predstavuje moderný komplex, ktorý je vhodný len pre dospelých (16+). Nachádza sa 400 m od známej pláže Levante. Je umiestnený v palmových záhradách v blízkosti centra letoviska Benidorm, približne 450 m od starého mesta.   

Poznámka: hotel neakceptuje rezervácie na oslavu rozlúčky so slobodou. 

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Všetky izby majú kompletne vybavenú kúpeľňu, fén, klimazáciu, sat TV, telefón, minibar, trezor (za poplatok na mieste), priestrannú terasu. Výberové izby označené ako select room majú extra: wifi pripojenie, izbový servis (za poplatok), bezplatný minibar pri príchode (doplnenie je za poplatok), zariadenie na čaj, "silver" all inlcusive s alkoholickými nápojmi značiek prvej triedy, bezplatný trezor, prístup do Select Club Lounge a jeden bezplatný vstup do Spa Thermal Circuit na osobu.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, bezplatné wifi vo verejných priestoroch, kongresové vybavenie, nový vonkajší bazén, slnečná terasa, denné aktivity ako napr. aerobik, stolný tenis, šípky, biliard, hodiny tanca, šach, SPA zariadenie s telocvičňou, masáže, sauna, jacuzzi, turecké kúpele, šatne so sprchami, uteráky, fén, papuče.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.

Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v hotelovej reštaurácii s "show cooking", gala večerami a tématickými nocami. Občerstvenie je servírované po bufete v reštaurácií.   Bary ponúkajú prvotriedne alkoholické nápoje, pivo, víno, šampanské, mliečne kokteily.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Sandos Monaco Beach