Roc Flamingo, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 17.6.2018, Raňajky
Roc Flamingo
Termín:
17.6.2018 – 24.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62060083
707 € Konečná cena
550 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Roc Flamingo Hotel
Poloha

Roc Flamingo ponúka rodinám a mladým párom ideálne miesto, odkiaľ si môžu vychutnať všetky Torremolinoské pôžitky. Súčasný moderný komplex je zasadený v sviežej zeleni, blízko centra letoviska, s množstvom obchodov, reštaurácií, barov a zábavy pre všetkých. Rušná rodinná pláž je vzdialená 15 min. peši (cca 900 m). Hotel sa nachádza približne 200 m od železničnej stanice, odkiaľ pravidelne premávajú vlaky do mesta Malaga. Cestou na pláž sa nachádza strmý úsek, čo znamená, že tento hotel nie je vhodný pre dovolenkárov, ktorí majú problémy s pohybom.

Vzdialenosť od letiska AGP cca 7 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, junior suity s možnosťou dvoch prísteliek.

Hotel ponúka 240 izieb, všetky plne vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, telefónom, trezorom (za miestny poplatok) a satelitnou televíziou. Všetky izby majú zariadený balkón alebo terasu.

Služby hotela

24 hod. recepcia, kancelária domovníka, práčovňa, parkovanie, upratovanie. Vonkajší bazén, priestranná slnečná terasa s dostatkom lehátok a slnečníkov, herňa. Hostia si môžu vychutnať množstvo rôznych aktivít na prenájom/požičanie, vrátane: plachtenia, vodných bicyklov, kanoistiky, bicyklov, jógy, Šnorchlovania atď.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive.

Raňajky; Obed; Večera.

Zmrzlina; Občerstvenie.

Nápoje:

Mieste alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar denne: 11:00-23:00.

Hotelová reštaurácia Flamingo servíruje miestne a medzinárodné jedlá formou bufetu, v modernom prostredí. Nápoje a občerstvenie sú k dispozícii po celý deň v halovom bare alebo kaviarni/bare pri bazéne. Bohatá zábava sa nachádza len pár krokov od hotela, v centre letoviska.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Roc Flamingo