Marconfort Beach Club, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 17.6.2018, All inclusive
Marconfort Beach Club
Termín:
17.6.2018 – 24.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62057919
1 020 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Marconfort Beach Club Hotel
Poloha

Marconfort Beach Club Hotel sa nachádza v letovisku Torremolinos. Má závideniahodnú polohu, leží uprostred pekného prostredia, oproti pláži. Hneď za dverami Marconfort je promenáda, ideálna pre večerné prechádzky a pozorovanie okolia. Hotel má reštauráciu na prízemí s panoramatickým výhľadom na more.

Vzdialenosť od letiska AGP cca 5km.

Ubytovanie

Beach Club izby sú priestranné s množstvom prirodzeného svetla, komfortne zariadené a všetky majú: klimatizáciu (počas hlavnej sezóny), vlastnú kúpeľňu, TV so satelitným príjmom, rádio, telefón, trezor (možnosť prenajatia) a krásny balkón alebo terasu. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie a sú spoplatnené na mieste. K dispozícií sú aj izby s výhľadom na more, s 2 prístelkami.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, 4 výťahy, požičovňa áut, výlety, doktor na zavolanie, práčovňa, upratovacie služby, 2 vonkajšie bazény pre dospelých s terasou na opaľovanie, Jacuzzi a sauny (spoplatnené na mieste), krytý vyhrievaný bazén (len v zime), posilňovňa, minigolfová a TV oblasť s herňou. Pre deti: Detský klub je k dispozícii počas letnej sezóny, bazén, arkáda a herňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.

Raňajky; Obed; Večera, Reštaurácia, denne.

Zmrzlina, denne: 09:00-24:00.

Občerstvenie, denne: 11:00-24:00.

Nápoje: Mieste alkoholické a nealkoholické nápoje; Koktaily; Čaj; Káva, denne: 09:00-24:00.

Medzinárodná Reštaurácia ponúka jedlá formou bufetu a jej priestory sú klimatizované, 2 bary "Piano" Lobby Bar a Bar pri bazéne "Magnum".

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Marconfort Beach Club