Marconfort Beach Club, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 10.1.2018, All inclusive
Marconfort Beach Club
Termín:
10.1.2018 – 17.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Krakov)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60007610
od 544 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Marconfort Beach Club Hotel
Ubytovanie

Beach Club izby sú priestranné s množstvom prirodzeného svetla, komfortne zariadené a všetky majú: klimatizáciu (počas hlavnej sezóny), vlastnú kúpeľňu, TV so satelitným príjmom, rádio, telefón, trezor (možnosť prenajatia) a krásny balkón alebo terasu. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie a sú spoplatnené na mieste. K dispozícií sú aj izby s výhľadom na more, s 2 prístelkami.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, 4 výťahy, požičovňa áut, výlety, doktor na zavolanie, práčovňa, upratovacie služby, 2 vonkajšie bazény pre dospelých s terasou na opaľovanie, Jacuzzi a sauny (spoplatnené na mieste), krytý vyhrievaný bazén (len v zime), posilňovňa, minigolfová a TV oblasť s herňou. Pre deti: Detský klub je k dispozícii počas letnej sezóny, bazén, arkáda a herňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.

Raňajky; Obed; Večera, Reštaurácia, denne.

Zmrzlina, denne: 09:00-24:00.

Občerstvenie, denne: 11:00-24:00.

Nápoje: Mieste alkoholické a nealkoholické nápoje; Koktaily; Čaj; Káva, denne: 09:00-24:00.

Medzinárodná Reštaurácia ponúka jedlá formou bufetu a jej priestory sú klimatizované, 2 bary "Piano" Lobby Bar a Bar pri bazéne "Magnum".

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Marconfort Beach Club