Golden Odyssey, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kolymbia, 17.6.2018, All inclusive
Golden Odyssey
Termín:
17.6.2018 – 26.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59730361
713 € Konečná cena
1100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity


Kategória hotela: ***
Hotel
Hotel Golden Odyssey
Prehľad
Poloha:
Hotelový komplex sa nachádza na okraji mestečka Kolymbia, ktoré je vzdialené 650 m. Piesočnato kamienková pláž sa nachádza 950 m od hotela, na ktorú premáva denne autobus.  Medzinárodné letisko je vzdialené 35 km.
Popis:
Hotel pozostáva z hlavnej budovy a 8 vedľajších budov, ktoré sú rozmiestnené v záhrade. K dispozícii je vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bary, spoločenská miestnosť s TV, internetový kútik, zmenáreň, vonkajší bazén s oddelenou detskou sekciou. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku a na pláži za poplatok.
Ubytovanie:
Spolu má 150 izieb, kúpeľňu, WC, klimatizáciu, telefón, rádio, trezor, TV, balkón. Rodinné izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby len sú priestrannejšie.
Šport:
Tenisový kurt, stolný tenis, biliard, 1x týždenne grécky večer.
Deti:
Detské ihrisko, detský bazén.
Stravovanie:
All inclusive
Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, popoludňajšia káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Golden Odyssey