Globales Condesde Alcudia, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 17.6.2018, All inclusive
Globales Condesde Alcudia
Termín:
17.6.2018 – 24.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Krakov)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60019232
814 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Globales Condes De Alcudia Hotel
Poloha

Globales Condes De Alcudia Hotel sa nachádza v centre živého letoviska Puerto de Alcudia, 150 m od pláže a 200 m od populárnej promenády na ostrovnom raji Malorka. Svojím nádherným umiestnením a španielskou pohostinnosťou je tento atraktívny 3-hviezdičkový hotel relaxačnou základňou pre páry a rodiny. Hostia hotela môžu relaxovať na blízkych plážach a preskúmať nespočetné množstvo turistických atrakcií a zariadení, ako sú obchody, reštaurácie, kluby a diskotéky. Centrum mesta Alcudia, rímske starobylé hlavné mesto Malorky, sa nachádza len v krátkej vzdialenosti od hotela a nádherné mesto Port de Pollensa je len 15 minút jazdy autom. Golfové ihrisko sa nachádza 3 km od hotela.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Hotel ponúka 238 jednolôžkových a dvojlôžkových izieb s klimatizáciou(vykurovanie/chladenie), TV so satelitným príjmom, prenájmom trezoru, sociálnym zariadením (vaňa, sprcha, WC) a balkónom s nádherným výhľadom na more. Detská postieľka a vysoká stolička sú k dispozícii na vyžiadanie.

Služby hotela

recepcia, cestovateľský poradca, zmenáreň, práčovňa, pre prichádzajúcich/odchádzajúcich klientov je k dispozícii spoločná izba (courtesy room), priestor s Wi-Fi Internetom, faxové služby, internetové priestory (za poplatok), zasadacia miestnosť, lekárska služba, požičovňa bicyklov, požičovňa áut a parkovisko. Detské postieľky a vysoké stoličky sú k dispozícii na vyžiadanie. Vonkajší bazén, solárium, lehátka, vodné hry, denné animačné programy, vzduchovky, stolný tenis, TV miestnosti, zábavný program. Aktivity za poplatok sú biliard a niektoré hry v herni. Široká škála dodatočného vybavenia sa nachádza aj v blízkosti hotela. Pre deti: detský bazén, ihrisko, animačný program.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky formou bufetu, denne: 08:00-10:00.

Obed, bufet, Reštaurácia, denne: 13:00-15:00.

Večera, Reštaurácia, denne: 18:30-21:00.

Občerstvenie, Bar; Snack Bar, denne: 10:45-12:30, 15:45-17:45, 22:00-23:30.

Nápoje:

Miestne alkoholické nápoje, miestne nealkoholické nápoje; Teplé nápoje; Studené nápoje; Víno; Liehoviny; Šťavy; Likéry; Čapované pivo; Vodka, Bar denne: 08:00-00:00.

Importované alkoholické nápoje za príplatok.

Priestranná jedáleň so stravovaním formou otvoreného bufetu ponúka pestrý a chutný výber z menu a dezertov. K dispozícii je bufetová reštaurácia, dezerty formou bufetu, kaviareň, barový salónik, bar pri bazéne a snack bar.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Globales Condesde Alcudia